GRTU-3800+ ventilatsiooniseade

Lihtne ja tõhus ventilatsioon

Ventilatsiooniseadmed

GRTU-3800 + katusele paigaldatav seade on tõhus soojustagastusega õhutöötlusseade lihtsaks ja hõlpsaks paigaldamiseks näiteks garaaži, töökoja või tootmisüksuse katusele.
GRTU suur lisavarustuse valik sobib hästi mitmesuguste ventilatsioonirakenduste jaoks, kus on vaja suurt soojustagastust ja madalat energiatarbimist.

GRTU 3800+
GRTU 3800+ põhineb pöörleval soojusvahetil, mis taastab kuni 84% väljatõmbeõhu soojusest. Õhu sisse- ja väljalaskeava on integreeritud seadme külgedesse ja tõhusad filtrid tagavad soojusvaheti kõrge efektiivsuse säilimise.

Kirjeldus
Otseajamiga B-töörattaga varustatud EC-ventilaatorid vastavad energiatõhususe klassi IE3 standardile. Ventilaatorid on 100% pidevalt reguleeritavad, nii et õhuvool on vajaliku ülesande jaoks hõlpsasti tasakaalus. Kogu konstruktsioon on tsingitud ja tihendatud vuukides. Rööpsüsteemidega moodulkonstruktsioon muudab komponentide kontrollimise ja vahetamise lihtsaks ning annab seadmele lisatarvikute paigaldamisel ja kinnitamisel paindlikkuse.
GRTU 3800+ saab paigaldada nii lamedatele kui ka kaldkatustele. Mõlemal juhul on vaja ainult ühte katusealust. Seadme kinnitusraam muudab selle paigaldamise katuseläbiviigule hõlpsaks.
GRTU 3800+ saab soovi korral paigaldada ka siseruumidesse. Sellisel juhul tuleb seda tellimisel mainida. Väljatõmbe- ja sissepuhkekanalid asetatakse seadme põhja ja saab valida fikseeritud kanaliga ühendused või õhuhajuti. Geovent soovitab üldjuhul ventilatsiooni lahendust kanalitega, mis tagab parema õhujaotuse.

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.