Tornado hood on mõeldud kasutamiseks kohtades, kus tekivad ebatervislikud aurud

Tornado hood värvikaupluste jaoks

Tornado hood

Tornado hood on eriti tõhus väljatõmme värvi segamise laudadelt jne., kus tekivad ebatervislikud aurud

Selle ülaosas on väljatõmme ja abiks on õhuvoolu pöörlev efekt, mis tekitatakse sissepuhke ventilaatori abil. See ventilaator paiskab kohtäratõmbe tagaküljel olevate ddüüdide kaudu sisse vertikaalse õhuvoolu, mis paneb õhu ringlema kogu kohtäratõmbe laiuses ja tänu sellele eemaldab õhu operaatori hingamistsoonist. Kohtäratõmbe ülaosas olev ventilaator tõmbab õhu välja. Väljatõmmatav õhk tuleb juhtida väliskeskkonda (õue).
Õige õhuvoolu seadistamiseks on Tornado hood kohtäratõmbele paigaldatud U-manomeeter. Lisavarustusena on saadaval täielik juhtpaneel ja kaugjuhtimispult. Ärge unustage, et juhtpaneel tuleb paigutada väljatõmbealast väljapoole. Saadaval on EEXi ventilaatorid, mis vastavad Tornado hood kohtäratõmbe nõuetele.

Tornado hood kohtäratõmme on saadaval laiusega 500 kuni 1900 mm.

Tornado hood kohtäratõmmet kasutatakse erinevates kohtades, muu hulgas laevadel. See kohtäratõmme vastab Taani Veeteede Ameti nõuetele. Mõned näited laevade kohta:

Masinaruum/remonditöökoda – lihvimine
Lihvimistolmu äratõmme max. 1200 m³/h koos ventilaatori, kaitselüliti, ühendusmõõduga ø160 mm, äratõmbe efektiivsust näitava U-manomeetriga, samuti käsitsi puhastatava tolmufiltriga. Ühendage ø160 mm kanaliga.

Masinaruum – õliudu – süstlanõelad
Õlisudu väljatõmbekomplekt (retsirkulatsioon) – max. 200 m³/h, koos ventilaatori, ühendusmõõduga ø100 mm, äratõmbe efektiivsust näitava U-manomeetriga, samuti õliudu filtriga koos võimalusega sadestunud õli väljalaskmiseks.

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.