Mobiilne õhupuhasti

Geovent pakub laias valikus mobiilseid ventilatsiooni- ja kohtäratõmbe seadmeid. Need tarnitakse koos integreeritud ventilaatoriga, mis valitakse vastavalt seadme sihtotstarbele. Mõnes seadmes on üks või mitu integreeritud filtrit ja nende jaoks on erinevaid filtrivalikuid.

Mõnel seadmel on kohtäratõmbe liigend imutoru koos lehterotsikuga, samas kui mõnel on voolik ettenähtud väljatõmbamiseks.

Kui te tootevalikust vajalikku versiooni ei leia, võtke meiega kindlasti ühendust.

GeoGo Mini – White Line

Mobiilne filtriseade saastunud õhu äratõmbeks patsiendi lähedal nt. hambaarstid, doktorid ja teised. Standardvarustuses koos F7 ja Hepa H14 filtritega.

GeoGo Clean

GeoGo Clean on tolmu, aerosoolide ja muude osakeste eemaldamiseks ja filtreerimiseks mõeldud mobiilne õhupuhasti.

GeoGo

Mobiilne seade nt. keevitamine ja lihvimine. Standardvarustuses alumiiniummetallist eelfilter ja V-reaga F9 filter.

W3 filtriseade

Mobiilne filtriseade nt. keevituse jaoks Seade tarnitakse standardina neljaastmelise filtriga (G4, F5, F9 ja aktiivsüsi).

Mobiilne kohtäratõmme

Integreeritud ventilaatori ja kohtäratõmbe imutoruga mobiilne seade, mis on ette nähtud kasutamiseks auto tuuleklaaside liimimisel, keevitustöödel, heitgaaside jaoks jne.

Portatiivne ventilaator PM-180

Portatiivne seade, mis sobib keevitamise suitsu, aurude jms äratõmbeks kohtades ja ruumides, kus fikseeritud väljatõmbesüsteem ei sobi.

ASA-3 kohtäratõmbega mobiilne käru

Liikuv käru, mis sobib kasutamiseks töökodades, kus erinevates kohtades tehakse mitmesuguseid keevitustöid jms ning fikseeritud kohtäratõmme ei ole võimalik.

Portatiivne ventilaator PM-250

Portatiivne seade, mis sobib keevitamise suitsu, aurude jms äratõmbeks kohtades ja ruumides, kus fikseeritud väljatõmbesüsteem ei sobi.
Saadaval ka ATEX versioonina.