PERMA väljatõmbehoovad kasutamiseks haiglates, laborites, elektroonikatööstuses, toiduainetööstuses ja paljudes muudes rakendustes

laborite, toiduainetööstuse ja muude rakenduste jaoks

PERMA kohtäratõmbe imutoru

PERMA kohtäratõmme sobib kasutamiseks juuksurites, hambakliinikutes, juveliirides, apteekides, veterinaarkliinikutes, podiatrilises kirurgias, koolides, laborites / haiglates ja toiduainetööstuses.

Lisaks sobib see elektroonikatööstusele (ESD heakskiit), keemia-, plasti- ja inseneritööstusele.

PERMA kohtäratõmme koosneb standardsest alumiiniumtorust, millel on kaks vormitud plastikust (POM) liigendit. Saadaval kahes torusuuruses – ø57mm ja ø76mm. Anodeeritud pind on standardne. Varustatud eemaldatavate mustade plastkattega, mis hõlbustavad puhastamist. Paindlik isekandev konstruktsioon koosneb 2 või 3 osast alumiiniumtorudest, mis moodustab kohtäratõmbe põhiosa ja kinnitusklambritest (lauale, seinale või lakke) ning laiast otsikute, tarvikute valikust.

Kohtäratõmme on saadaval valgete või mustade liigenditega.

Mõned sortimendi põhielemendid on spiraaltoru patenteeritud paigaldussüsteem ja lihtsasti puhastatavad liigend ühendused. Meie liigendühendus võib suurendada kohtäratõmbe efektiivsust umbes 25% võrreldes teiste turul olevate kohtäratõmmetega.

Lisaseadmed
Pakume kohtäratõmbele laias valikus lisatarvikuid: kuppelotsikud, iminaplid ja otsikud elastse toru/voolikuga või ilma. Igat tüüpi kohtäratõmbe jaoks on erinevad tarvikud: ø57, ø57 ESD, ø76 ja ø76 ESD. ESD versioon on saadaval ainult mustana.

Kuppelotsikud on saadaval läbipaistvast, löögikindlast polükarbonaadist, mille ava läbimõõt on kuni 380 mm, või alumiiniumist, mis talub märkimisväärset kuumust. Õhukanali avamine ja sulgemine torult tavalise pöördklapiga, mis on standardvarustuses. Paindlik torusektsioon võimaldab otsiku/ekraani lihtsat asendamist ja pööramist.

Ümmargune otsik

Kooniline otsik

Lame ekraanotsik

Alumiiniumist otsik

Iminappel

Painduva voolikuga iminappel

Lauaklamber, paigaldatud laua servale

Lauaklamber

Seina-/laekinnituse alus

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kas see on ATEX?

Gaaside või tolmu äratõmbel tekib küsimus ATEX-i kohta? Ottobockis Iirimaal (www.ottobock.ie) kerkis see küsimus esile, kuna nad kasutavad oma proteeside ja ortooside kohandamiseks klientidele lihvimismeetodeid.

Loe rohkem »

Projekteerimine ja tootmine

Arolco Engineering Solutions pakub inseneriteenuseid koos kaasaegse tootmisüksusega. Ajakohaste masinate ja tehnoloogiaga kasutavad nad oma tehnilisi teadmisi ja teenindavad kliente. Kõrge asjatundlikkuse rõhutamiseks on nad

Loe rohkem »

Aalborgi tööstused

Suurte esemete keevitamiseks on vaja suurt paindlikkust. Seetõttu oleme selle 8 m pikkuse ø200 mm liigend-imutoru välja töötanud Aalborg Industries tehasele. Lisateavet toodete kohta: pikenduskonsoolid

Loe rohkem »

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.