Sisemise kandva hoovaga kohtäratõmme – teleskoopne. Mõõtmed: ø160 – 200. Pikkus: 1 – 8 m.

kompaktne sisemise kandehoovaga kohtäratõmme - teleskoopne

COMPACT arm

Geovent COMPACT arm kohtäratõmbe imutoru on ideaalne lahendus, kui töökohal on vähe ruumi, näiteks keevitusboksi korral. COMPACT arm kohtäratõmbel on täiuslik tasakaal suurele kohtäratõmbele omase äratõmbe õhuhulga ja väikese kohtäratõmbe lihtsa ja probleemivaba käsitsemise vahel. Kui seda ei kasutata, lükatakse see lihtsalt üles, võttes ainult väga vähe ruumi. Kohtäratõmme on 360° pööratav. Väljatõmbelehtri valmistamisel kasutatakse kerget epoksüvärvitud alumiiniumi.

Saadaval kahes pikkuses: teleskoopiline 1-2 m ja 1,4 kuni 3,0 m, kuid pikenduskonsooli abil saab seda pikendada kuni 8 meetrini. Seinale paigaldamiseks tuleb tellida juurde vastav seinakonsool (Palun vaadake ka tarvikuid)

Compact arm kohtäratõmme on saadaval ø160 ja ø200 mm.

Voolikuks on siin GEOFLEX Weld voolik, mis on kerge PVC-lintvoolik ja sobib väga hästi konditsioneerimiseks, paakide ventilatsiooniks jne.
Temperatuurivahemik – 10°C kuni + 60°C (lühiajaliselt + 110°C.) Voolikusse on integreeritud terastraat. Loe rohkem siit.

Lisatarvikuid nagu valgusti ja võrk saab hõlpsasti lehterotsiku sisse paigaldada.

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kas see on ATEX?

Gaaside või tolmu äratõmbel tekib küsimus ATEX-i kohta? Ottobockis Iirimaal (www.ottobock.ie) kerkis see küsimus esile, kuna nad kasutavad oma proteeside ja ortooside kohandamiseks klientidele lihvimismeetodeid.

Loe rohkem »

Projekteerimine ja tootmine

Arolco Engineering Solutions pakub inseneriteenuseid koos kaasaegse tootmisüksusega. Ajakohaste masinate ja tehnoloogiaga kasutavad nad oma tehnilisi teadmisi ja teenindavad kliente. Kõrge asjatundlikkuse rõhutamiseks on nad

Loe rohkem »

Aalborgi tööstused

Suurte esemete keevitamiseks on vaja suurt paindlikkust. Seetõttu oleme selle 8 m pikkuse ø200 mm liigend-imutoru välja töötanud Aalborg Industries tehasele. Lisateavet toodete kohta: pikenduskonsoolid

Loe rohkem »

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.