Välise kandva hoovaga kohtäratõmbe imutoru. Mõõt: ø160 ja 200. Pikkus: 2 kuni 9 m.

VÄLJATÕMBEKÄSI VÄLISE KANDEKÄEGA

ASA-4 arm

Kohtäratõmbel on 3 stabiilset ja 2 pööratavat liigendit ning see on igas suunas liikuv kuni 180°. Väljatõmbelehtri valmistamisel kasutatakse kerget epoksüvärvitud alumiiniumi. See on varustatud integreeritud ergonoomilise käepidemega. Saadaval pikkustes 2, 3 ja 4 m, kuid pikenduskonsooli abil saab seda pikendada kuni 9 meetrini.
(Palun vaadake ka tarvikuid) ASA-4 arm kohtäratõmbel on pulbriga kaetud ALU torud ja voolikud liigendites. ALU toru eeliseks on see, et võrreldes täies pikkuses voolikuga kohtäratõmbega on siin madalam rõhukadu. ASA-4 arm kohtäratõmbel pole sisemisi liikuvaid osi, mis vähendab samuti rõhukadu. ASA-4 arm on saadaval ø160 mm ja 200 mm. Voolikuks on siin GEOFLEX Weld voolik, mis on kerge PVC-lintvoolik ja sobib väga hästi konditsioneerimiseks, paakide ventilatsiooniks jne. Temperatuurivahemik – 10°C kuni + 60°C (lühiajaliselt + 110°C.) Voolikusse on integreeritud terastraat. Loe lähemalt siit. Lisatarvikuid nagu valgusti ja võrk saab hõlpsasti lehterotsiku sisse paigaldada. Loe lähemalt siit.
Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.