Meie tööstuslikuks ja raskekujuliseks kasutamiseks mõeldud kõrgvaakumiga seadmeid kasutatakse autode ettevalmistamiseks, keretööde lihvimistolmu eemaldamiseks, keevitamiseks tõrviku väljatõmbega jne. Meie seadmetel on suuremate osakeste jaoks sisseehitatud filtritsüklon ja automaatne pneumaatiline puhastussüsteem.

Kõrgvaakumlahused

HVU

GEOVENT kõrgvaakumiga seadet saab tarnida ühe või eraldi seadmena.

Kõrgvaakumiga seadmeid kasutatakse erinevates kohtades, nagu tööstus, laevatehased, paakide tehased jne, kus paindlikkuse vajadus on otsustav. Pakume täielikku valikut vahemikus 275 m³/h kuni 2400 m³/h ja fikseeritud seadmetest suurte kaasaskantavate seadmeteni, millel on sisseehitatud tsüklonid, filtrite automaatne pneumaatiline puhastussüsteem ja kõik lisaseadmed, nagu näiteks voolikud ja otsikud. Meie tööstuslikke ja kõrge koormusega kõrgvaakumseadmeid kasutatakse autode valmistamiseks, lihvimistolmu eemaldamiseks keretöödel. keevitamine tõrviku juures jne Meie üksustes on sisseehitatud suuremate osakeste filtritsüklonid ja automaatne pneumaatiline puhastussüsteem. Meie kõrgvaakum seadmete seeria ulatub õhumahust 275 m³/h kuni 2400 m³/h ja rõhuni kuni 38000 Pa.

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.