Kõrgvaakum - süsteemid kõrgsurve jaoks

Geovent kõrgvaakumseadmed sobivad suurepäraselt tolmu eemaldamiseks saastavalt protsessilt. Näiteks vaakum-koristustööd tööstuses lihvimiseadme juures või autoremonditöökojas ja hotellides, kus vajatakse ühte kompaktset tsentraaltolmuimeja seadet. Meie kõrgvaakumseadmeid saab kasutada ka keevitamisel tekiva suitsu ja tahma äratõmbeks.
Pakume laias valikus kõrgvakumseadmeid, nii kompaktseid kasutusvalmis Plug & Play mudelid, kui ka üksikud süsteemi komponente, mida saab erinevatesse ruumidesse paigutada (nt. mürarikka vaakumpumba saab siis eraldi tehnoruumi paigaldada). Saame pakkuda ka erilahendusi – sagedusmuunduriga, rõhumõõtemuunduriga, puuteekraaniga, automaatse tühjendamisega jne. süsteemi.

Pakume ka laias valikus lisaseadmeid, alates mikro lülitiga sulgklappidest, kuni kõrgvaakum imutorude, automaatsete klappide ja koristuskomplektideni. Loomulikult pakume ka täielikku torude ja liitmike süsteemi kõrgvaakumseadmete jaoks.

HVU Lite

HVU Lite

Kompaktne kõrgvaakum seade koos filtritsükloniga tolmu eraldamiseks lihvimiselt keretööde juures, piduritolmu ja töökoja puhastamisel tekiva tolmu eemaldamiseks.
Rõhk: kuni 21000 Pa
Õhuvool: kuni 600 m³/h

HVU

HVU

Meie tööstuslikuks ja raskekujuliseks kasutamiseks mõeldud kõrgvaakumiga seadmeid kasutatakse autode ettevalmistamiseks, lihvimistolmu eemaldamiseks, keevitamiseks tõrviku väljatõmbega jne. Saadaval on erinevad võimalused.
Rõhk: kuni 35000 Pa
Õhuvool: kuni 2400 m³/h

HVU IT

HVU IT

HVU-IT on spetsiaalne kõrgsurvemudel, mis sobib paljudeks rakendusteks.
Rõhk: kuni 31500 Pa
Õhuvool: kuni 1450 m³/h

HVU Solo

HVU Solo

HVU Solo. See kõrgvaakumpumbaga seade on varustatud vaakumpiirajaga.
Rõhk: kuni 35000 Pa
Õhuvool: kuni 2800 m³/h

HVU filtritsüklon

Eraldi filtritsüklon HVU Solo jaoks. Seade on varustatud kaheastmelise filtreerimisega läbi tsükloni ja filtrikasseti. 99,9% tõhus.
Suruõhuventiil filtrikasseti puhastamiseks.

HVU juhtpaneel

HVU juhtpaneel

Geovent HVU juhtpaneeli kasutatakse Geovent HVU süsteemide juhtimiseks.

HVU voolikurull

HVU voolikurull

Geovent HVU voolikurull on vastupidav ja hõlpsasti kasutatav. Voolikurulli kasutatakse kõrgvaakumsüsteemides.

Puidutolmu filtriseade WE-55

WE-55 on kesktolmuimeja, mis sobib suurepäraselt koolidele. WE-55 saab kasutada nii tolmuimejana kui ka osakeste transportimisel. Võimsusega 5,5 kW (1800 m³/h – 8000 Pa) tagab see
puhta ja tervisliku töökeskkonna ilma ruumis oleva mikrotolmuta.

Energy arm

Energy arm

Geovent Energy-arm on disainitud selleks et luua kasutajale praktiline ja paindlik töökoht. See pakub juurdepääsu elektrivoolule, suruõhule ja väljatõmbele töökohtades kus vajatakse suurt paindlikkust.

HVU tarvikud

Lisatarvikud kõrgvaakumile nagu voolikurullid ja energiasatelliidid.