Voolikurullid GTS – vedruga

Video esitlus

Lai valik voolikurulle aurude ja tolmu väljatõmbamiseks

Voolikurullid GTS – vedruga

Geovent voolikurullid GTS (vedrusüsteemiga) ja GTE (elektrivintsiga) põhinevad ühisel platvormil. Tänu sellele saab vedruga rulli ilma vaevata ümber seada elektriajamiga varustatud rulliks ja vastupidi. Voolikurulli standard laius on 1000 mm, soovi korral on võimalik tellida laiusega 750 mm ja 1400 mm. Rullile saab paigaldada voolikud läbimõõduga ø80, ø100, ø125, ø150mm ja ø200 mm ning pikkusega kuni 15 m.

Voolikurullid ühendatakse tsentraalse väljatõmbesüsteemiga või igale rullile paigaldatakse oma ventilaator MSQ-200 vastava vahetüki abil.
Rull on saadaval automaatse start/stop-lülitiga.

Saadaval on mitut tüüpi voolikuid
Voolikurull GTS on varustatud GeoFlex exhaust voolikuga. GeoFlex exhaust vooliku temperatuuritaluvus on +170°C – lühiajaliselt kuni +200°C.

Juhul kui on tegemist suurte veoautode või traktoritega ja turbolaaduriga autodega, tuleb alati kasutada kõrgema temperatuuritaluvusega voolikut ja tellimisel tuleb temperatuur täpsustada.


Tarvikud:

Lüliti ventilaatori automaatseks käivitamiseks , seiskamiseks ja/või klapi juhtimiseks ja lai valik voolikuotsikuid – vaadake meie suurt valikut siit.

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Projekteerimine ja tootmine

Arolco Engineering Solutions pakub inseneriteenuseid koos kaasaegse tootmisüksusega. Ajakohaste masinate ja tehnoloogiaga kasutavad nad oma tehnilisi teadmisi ja teenindavad kliente. Kõrge asjatundlikkuse rõhutamiseks on nad

Loe rohkem »

Aalborgi tööstused

Suurte esemete keevitamiseks on vaja suurt paindlikkust. Seetõttu oleme selle 8 m pikkuse ø200 mm liigend-imutoru välja töötanud Aalborg Industries tehasele. Lisateavet toodete kohta: pikenduskonsoolid

Loe rohkem »

Tehnikum, Nuuk

Geovent on tarninud täieliku süsteemi, mis koosneb voolikurullidest ja ventilaatoritest. Lisateave kasutatud toodete kohta: voolikurull, voolikuotsikud, mürasummutuskast ja väljalaskeava äärik.

Loe rohkem »

Monk Biler, Taani

Geovent on tarninud täieliku süsteemi koos vedruga voolikurullide ja heitgaasikanalitega. Lisateave kasutatud toodete kohta: voolikurull, voolikuotsik ja heitgaasikanal.

Loe rohkem »

Tarne rongidele

Geovent on tarninud spetsiaalse lahenduse, mis koosneb rongi heitgaaside kohtäratõmbe otsikust mis on varustatud elektrilise tõstukiga. DSB-s (Taani riiklik raudteefirma) oli suur väljakutse seoses diiselvedurite

Loe rohkem »

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.