Voolikurullid GTS – vedruga

Video esitlus

Lai valik voolikurulle aurude ja tolmu väljatõmbamiseks

Voolikurullid GTS – vedruga

GTS tüüpi voolikurull on üks kahest ühisel platvormil põhinevast voolikurullide seeriast. Tänu sellele saab vedruga rulli ilma vaevata ümber seada elektriajamiga varustatud rulliks ja vastupidi.

Kõige levinumad vedruga voolikurullid on 1000 mm laiused, kuid on saadaval ka 750 mm laiuses. Need on saadaval vooliku läbimõõduga: ø80, ø100, ø125 ja ø150mm. Vooliku pikkus kuni 10 m.

Pange tähele, et GTE (elektrivintsiga) rullil on saadaval rohkem laiuseid, vooliku läbimõõte ja voolikupikkusi kui GTS (vedrutagastuval) rullil.

Voolikurullid ühendatakse tsentraalse väljatõmbesüsteemiga või igale rullile paigaldatakse oma ventilaator MSQ-200 vastava vahetüki abil.
Rull on saadaval automaatse start/stop-lülitiga.

Saadaval on mitut tüüpi voolikuid
Voolikurull GTS on varustatud GeoFlex exhaust voolikuga. GeoFlex exhaust vooliku temperatuuritaluvus on +170°C – lühiajaliselt kuni +200°C.

Juhul kui  on  tegemist suurte veoautode või traktoritega ja turbolaaduriga autodega, tuleb alati kasutada kõrgema temperatuuritaluvusega voolikut ja tellimisel tuleb temperatuur täpsustada.

Tarvikud:
Lüliti ventilaatori automaatseks käivitamiseks , seiskamiseks ja/või klapi juhtimiseks ja lai valik voolikuotsikuid – vaadake meie suurt valikut siit.

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.