Voolikurullid tüüp GTE - elektriajamiga Lai valik otsikuid, voolikutüüpe ja tarvikuid. Laius: 750 to 1400 mm Mõõtmed: ø80 kuni ø200 mm Pikkus kuni 15 meetrit

Video esitlus

voolikurullid gaaside väljatõmbamiseks

Voolikurullid GTE – elektriajamiga

Geovent voolikurulli tüüp GTE kasutatakse sõidukite heitgaaside, keevitus suitsu jne äratõmbeks. Voolikurulli eeliseks on kompaktsus, alati on kasutamiseks olemas piisavalt voolikut ilma et üleliigne kasutult maas jalus vedeleks.

Geovent voolikurullid GTS (vedrusüsteemiga) ja GTE (elektrivintsiga) põhinevad ühisel platvormil. Tänu sellele saab vedruga rulli ilma vaevata ümber seada elektriajamiga varustatud rulliks ja vastupidi.

Kõige levinumad vintsiga voolikurullid on 1000 mm laiused, kuid on saadaval ka laiusega 750 mm ja 1400 mm. Need on saadaval vooliku läbimõõduga: ø80, ø100, ø125, ø150mm ja 200mm. Vooliku pikkus kuni 15 m.

Voolikurullid ühendatakse tsentraalse väljatõmbesüsteemiga või igale rullile paigaldatakse oma ventilaator MSQ-200 spetsiaalse vahetüki abil.
Rull on saadaval automaatse start/stop-lülitiga.

Saadaval on mitut tüüpi voolikuga
Kui ei täpsustata siis voolikurull GTE tarnitakse koos GeoFlex exhaust voolikuga. GeoFlex exhaust vooliku temperatuuritaluvus on +170°C – lühiajaliselt kuni +200°C.
Juhul kui on tegemist suurte veoautode või traktoritega ja turbolaaduriga autodega, tuleb alati kasutada kõrgema temperatuuritaluvusega voolikut ja tellimisel tuleb temperatuur täpsustada.

Tarvikud:
Lüliti ventilaatori automaatseks käivitamiseks , seiskamiseks ja/või klapi juhtimiseks ja lai valik voolikuotsikuid – vaadake meie suurt valikut siit.

Voolikurull GTE on nüüd saadaval ka kaabliga 2-nupulise kaugjuhtimispuldiga.
Geoventi voolikurull GTE on nüüd saadaval ka kaabliga 2-nupulise kaugjuhtimispuldiga, tellimisel täpsustage rulli suurus ja tootekoodilie lisage lõppu H Nt. 04-760H.

Voolikurulliga GTE on saadaval ka voolikuga ø250 mm. Lisateavet leiate siit.

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.