Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Video esitlus

Video esitlus

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Päästeameti ja teiste hädaabisõidukite garaažides, kus kasutatakse valdavalt diiselmootoriga sõidukeid, on sõidukite heitgaasikogused saalis väga suured. Hädaolukorras suureneb tuletõrjujate hingamissagedus stressi ja kiirustamise tõttu ning lisaks hingatakse sisse rohkem õhku ja rohkem saasteaineid, mis suurendab vähiriski.

Lahenduseks on meie poolt pakutavad päästeameti sõidukite jaoks mõeldud heitgaaside äratõmbesüsteemid. Kasutatav ja soovitatav äratõmbesüsteem sõltub päästeüksuse suurusest ja garaažist. Diiselmootori heitgaasid tuleb alati koguda otse summuti väljalaskeavast. Heitgaaside äratõmbesüsteemid peavad olema projekteeritud nii, et need haaraksid heitgaasid nende tekkekohas võimalikult täielikult kinni ja viiksid minema nii, et need gaasid ei pääseks sõiduki saali. Vabade liikumisteede tagamiseks peaksid kõik väljalaskevoolikud tulema ülalt ja võimalikult lähedale sõidukite väljalasketorudele. Sobivaks lahenduseks on väljatõmbesüsteem, mis töötab kuni väravani ja eraldub automaatselt väljalasketorult.

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Operatiivsõidukite heitgaasi püüdmiseks sobivad automaatse lahtihaakimisega väljatõmbesüsteemid:
Elektromagnetiline haakeseade sõidukile. Elektromagnet hoiab voolikut sõiduki küljes. Voolikuotsik asub sõiduki väljalasketorul ja haarab heitgaasi. Garaažist välja sõites vabaneb elektromagnet ukse läheduses sõidukilt ja päästeauto saab peatumata välja sõita. Väljakutselt naastes ühendatakse heitgaaside äratõmbesüsteem garaaži sisenedes tagasi ja heitgaasid kogutakse uuesti.

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Pneumaatiline haakeseade sõidukile. Voolikuotsik paigaldatakse sõiduki väljalasketorule ja otsik täidetakse suruõhuga. See töötab automaatselt suruõhuvooliku kaudu, mis on paigaldatud väljatõmbesüsteemi ja saab suruõhu väliselt kompressorilt, või käsipumba abil. Garaažist välja sõites avaneb ukse läheduses suruõhuventiil automaatselt ja päästeauto saab peatumata välja sõita. Väljakutselt naastes ühendatakse heitgaaside äratõmbesüsteem garaaži sisenedes tagasi ja heitgaasid kogutakse uuesti.

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Parima võimaliku lahenduse saamiseks võtke meiega ühendust.

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid tuletörje ja muudele operatiivsõidukitele

Tüüpilised väljatõmbesüsteemide lahendused tuletõrjebrigaadidele ja hädaabisõidukitele

MRS – Magneetilise lahtihaakimisega liugsüsteem

Geovent MRS alarmsõidukite heitgaaside eraldamiseks. Liugsüsteem tarnitakse koos magnetilise lahtihaakimisseadmega, nii et voolikuotsik haagitakse automaatselt lahti, kui sõiduk lahkub hoonest. Ühendus torusüsteemiga asetatakse liugtee keskele.

MRSP – Magneetilise lahtihaakimisega liugsüsteem, esmaklassiline

Geoventi MRSP alarmsõiduki heitgaaside eraldamiseks. Esmaklassiline lahendus horisontaalselt horisontaalse kokkusurutava voolikuga (ruumi kokkuhoid). Liug süsteem tarnitakse sõidukist elektromagnetilise lahutamisega, nii et düüs lahutatakse automaatselt, kui sõiduk hoonest lahkub. Ühendus torusüsteemiga asetatakse liugüsteemi otsa.
Abgasabsaugung für Einsatzfahrzeuge

PRS – Pneumaatilise lahtihaakimisega liugsüsteem

Geovent PRS alarmsõidukite heitgaaside eraldamiseks. Liugsüsteem tarnitakse sõidukist pneumaatilise lahtihaakimisega, nii et düüs lahutatakse automaatselt, kui sõiduk hoonest lahkub. Ühendus torusüsteemiga asetatakse liugtee keskele.
Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Vertikaalse väljalaskega sõidukid

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Masina keskel oleva summutiga sõiduki väljatõmbesüsteem

Heitgaaside väljatõmbesüsteemid päästeameti sõidukitele

Heitgaasikanaliga väljatõmbe lahendus

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.