Sõidukite heitgaaside eemaldus

Geovent tooteid kasutatakse sageli, kui remonditöökojas remonditakse autot, kui transpordiettevõte remondib oma veoautot või kui ehitusettevõtja parandab oma kraavikaevajat. Meie lai voolikurullide valik tagab selle, et kasutajal on heitgaaside tõhusaks eemaldamiseks alati sobiv voolik käeparast.
Meie heitgaasikanali paigaldus on lihtne ja kiire, tänu sellele tootele eemaldatakse veoauto heitgaasid nende tekkekohas.

GEOVENTi professionaalsete lahenduste tulemus on töökoht, mis tagab mehaanikutele parema töökeskkonna. Professionaalse väljatõmbelahendusega jääb klientidele mulje professionaalsest ja hästi juhitud remonditöökojast.

Pakume hädaabisõidukitele nagu tuletõrjeautod spetsiaalseid kontseptsioone, mis on automaatsed, tõhusad ja ohutud koos automaatsete lahutussüsteemidega.

Hose reel

Voolikurullid GTE – elektriajamiga

Voolikurullid tüüp GTE – elektriajamiga Lai valik otsikuid, voolikutüüpe ja tarvikuid.
Laius: 750 to 1400 mm
Mõõtmed: ø80 kuni ø200 mm
Pikkus kuni 15 meetrit

Hose Reel wall

Voolikurullid GTS – vedruga

Voolikurullid tüüp GTS – vedruga Lai valik otsikuid, voolikutüüpe ja tarvikuid.
Laius: 750 to 1000 mm
Mõõtmed: ø80 kuni ø150 mm
Pikkus kuni 10 meetrit

Suction channel duct for exhaust gas extraction

Heitgaasikanal

Kanalikanali tüüp 35. Paindlik ja tõhus kasutamiseks erinevates rakendustes. Saadaval on lai valik tarvikuid.

Tsingitud disainiga kubu rongile.

Rongi heitgaasikubu

Kui rong sõidab hooldusgaraaži, lastakse heitgaasikubu automaatselt rongi väljalasketoru kohale ja kogu suits ja toss eemaldatakse tõhusalt.

Voolikuotsikud sõidukitele

Lai valik otsikuid voolikute ühendamiseks sõiduautode, veoautode, rataslaadurite, traktorite, tuletõrjeautode, tankide ja muude sõidukite väljalasketorudega