Geovent ASX kohtäratõmbe imutorud omavad ATEX direktiivi heakskiitu

ATEX plahvatusohutud tooted

ASX kohtäratõmbe imutoru

ASX kohtäratõmmet kasutatakse selliste tuleohtlike keskkondade ekstraheerimiseks nagu. lahustid, mitmesugused toidu- ja farmaatsiaprotsessides tekkivad tolmud ning kütuste ja lahustite aurud.

Kohtäratõmbel on väline kandev konstruktsioon, millel on 3 reguleeritavat liigendit ja 2 pööratavat liigendit, tänu millele saate liigend-imutoru soovitud kohale positsioneerida.
ASX kohtäratõmbe seinakinnitus on pööratav 270°. Lehterotsik on valmistatud epoksükattega kergekaalulisest alumiiniumist ja on saadaval mõõduga ø80 mm, ø100 mm, ø125 mm, ø160 mm või ø200 mm.
ASX kohtäratõmbed on saadaval pikkustes 2, 3 ja 4 m ning pikendusvarre abil saab neid pikendada kuni 9 m -ni.
Loe lähemalt siit.

Imemisvoolik on GeoFlex PUR, mis on kerge PUR-voolik. Temperatuurikindlus vahemikus -40°C kuni +90°C ja +125°C lühikese aja jooksul. Voolik on varustatud terasest vedrutraadiga. Voolik on antistaatiline ja sobib seetõttu ATEX kasutamiseks.

Geovent ASX kohtäratõmme on heaks kiidetud vastavalt  ATEX-direktiivile 2014/34/EU varasem 94/9/EC: EX II 2G T5 / EX II 2D 100°C

Roostevaba ASX arm

Geovent roostevaba ASX arm on kinnitatud vastavalt ATEX direktiivile. Roostevaba ASX arm kohtäratõmme koos välise liigendvarre ja gaasivedruga Otsik on valmistatud roostevabast terasest plaadist. Kohtäratõmbe pikkus on maksimaalselt 3 meetrit.

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.