Dokumendid

Siit leiate meie tooteid tutvustava lühikese brožüüri.
PDF-i avamiseks klõpsa paremal olevale raamatule.
Hinnakirja saamiseks palun võtke meiega ühendust

Geovent – täpne lahendus, mida otsite
Suurepärase müügitehnikute meeskonnaga aitab Geovent teil leida täpse lahenduse, mida otsite standardsete või kohandatud toodetega.
Standardlahendused
Geovent A/S -l on lai valik standardtooteid, mis tähendab, et meil on lahendusi paljudele rakendustele. Muuhulgas, meil on kogemusi tööstuslikus kaevandamises, kus meie tooteid kasutatakse erinevates rakendustes. Sageli leiame lahendusi metallitööstuses keevitamises ja lihvimises, kuid tarnitakse ka paljusid teisi tööstusharusid. Sama kehtib heitgaaside väljavõtmise kohta näiteks alarmsõidukitest, sõjalistest rajatistest, ülevaatussaalidest jne. Kokkuvõttes on see andnud meile väärtusliku kogemuse klientidele mõeldud lahendustega, kus nõudmised on tavapärasest kõrgemad.
Kohandatud lahendused
Geovent A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi. Kohandame oma lahendusi hea meelega vastavalt kliendi vajadustele. Kui teil on praegu väljatõmbevajadus, mida ei saa standardkomponentidega lahendada, pakume meelsasti kohandatud lahenduse mittesiduvat pakkumist. Leiame alati teie vajadustele vastava õige lahenduse – olgu selleks siis õliudu, tolm, aurud, heitgaasid või midagi muud. Võtke meiega ühendust ja rääkige oma väljakutsetest. Kõik meie lahendused vastavad tervisliku ja turvalise keskkonna nõuetele.
Tehniline müügimeeskond
Kvalifitseeritud tehnilise müügi meeskond Taanis, Saksamaal, Hispaanias ja Ühendkuningriigis peab kliendiga kvalifitseeritud dialoogi. Koos kliendiga leitakse optimaalne lahendus ning kohandame oma tooted vastavalt kliendi vajadustele.
Teie toode on loodud
Kujundatakse standardlahendusi ja kohandatud tooteid. Toodete joonised on tehtud 3D-vormingus.
Tõhus tootmine
Teie toote otsustatud spetsifikatsioonide ja jooniste põhjal alustame tootmisprotsessi. Osad augustatakse, painutatakse, keevitatakse ja/või kaetakse – ja monteeritakse lõpptootesse.

ole kursis!

JAH, PALUN SAATKE MULLE Geovent KATALOOG