Uus sepistamise osakond kolledžis

Herningsholmi kutsekolledžis on u. 400 töötajat ja seal koolitatakse umbes 8500 õpilast ja kursusel osalejat igal aastal

Kutsekool alustas äsja valminud sepistamise osakonna kasutamist. Nad on ehitanud 70 uut keevituskabiini, mitu uut lihvimisruumi ja rajanud treipingi / freesimise töökoha.

Geovent on koostöös insenerifirma, Viborg Ingeniørerne, kolledži tehnilise personali ja ventilatsioonitööde teostaja H. J. Christenseniga osalenud nii projekti kavandamise etapis kui ka tarne viimases etapis. Oleme tarninud reaalselt heli vähendavad keevituskabiinid, koos kardinatega keevituspiirkonnas, Compact arm kohtäratõmmetega, GFB2 filtriseadmetega ja ventilaatorid, samuti kõik automaatikaseadmed mis töötavad rõhureguleerimise järgi, sagedusmuundurid, kiire ajamiga sulgklapid kui ka juhtpaneelid töökohal. Oleme tarninud lihvimisruumide lihvimislauad, filtrid ja ventilaatorid.

See kehtib kõigi töökohtade kohta, kus väljatõmbamine toimub ainult siis, kui tööd tehakse, ja kui õhk on välja tõmmatud ja filtreeritud, läbib see soojustagasti, mis kasutavad energiat asendusõhu soojendamiseks.

Hankige meie uusim kataloog

Praegune kataloog kehtib alates 2021 on nüüd saadaval.
Klõpsake alloleval lingil ja saate ühe või mitu kataloogi, mis saadetakse postiga või e-posti teel.

Kataloogi taotlemine

Taotle kataloogi

  Ettevõttest

  Oleme dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud täiustatud tööstusliku ventilatsiooni komponentide ja süsteemide väljatöötamisele ja tootmisele.

  Meid tuntakse selle ala pioneeridena alates aastast 1968.

  Loe rohkem ›

  Kohtäratõmbe imutorud ›

  Lai valik väljatõmbekubusid on ideaalne keevitussuitsu ja aurude äratõmbeks.

  Filtriseadmed ›

  Lai valik tööstuslikke filtreid – alates keevitusgaasidest kuni õliuduni – meil on kõige rohkem filtreerimislahendusi.

  Ventilaator ›

  Geovent pakub tööstusprotsesside jaoks laia valikut ventilaatoreid õhuhulgaga kuni 55000 m³/h.

  Sõidukite heitgaasid ›

  Kohtäratõmbe imutorud keevitamise suitsu, aurude ja tolmu jaoks.