Audi väljatõmbelahendus

Ei olnud ette nähtud, et GEOVENT Viborgis tarnib ventilatsioonilahenduse Norras asuvale Gumpens Auto Audi / Volkswagenile. Kuid tugev keskendumine suurenenud väärtusega ja pikaajalistele lahendustele tõi ettevõtte mängu maineka hoone projektis, kus funktsionaalsus ja esteetika käivad käsikäes

GEOVENTis, kes on autotööstusele kohandatud ventilatsioonilahenduste spetsialist, usutakse, et väärtus on olla kolm sammu kliendist ees ja julgus jõuda pikaajaliste lahenduste poole, mitte ainult hinnast rääkimine. GEOVENTi müügidirektor Thomas Molsen ütleb: „GEOVENTis oleme mures väärtuse loomise pärast enne tellimust. Meie peamine prioriteet ei ole teha asju võimalikult odavateks, vaid luua kliendile lisaväärtust. Teisalt ei müü me kunagi lahendust, mida klient ei vaja, kuid me keskendume väärtuse loomisele pikaajaliste lahenduste kaudu – ka lahendustele, mis ei pruugi hankedokumentidest välja paista.”

GEOVENT trügis uksevahest sissed
Ei olnud ette nähtud, et GEOVENT töö saab, kuid just kliendist kaugemale mõtlemine ja lisaväärtuse loomine oli osa parameetritest, mida ITEK, GEOVENTi Norra koostööpartner seoses ventilatsioonilepinguga otsis. Heikki Systad, ITEKi turundusjuht: „GEOVENT abistab ITEK-i sellistes segmentides nagu keevitamine, heitgaasid, tolmufiltrid jne. ja see ettevõte on nii paindlik kui ka uuenduslik. Koostöö on konstruktiivne ja meeldiv ning hõlmab kõiki inimfaktoreid, mis on pikas perspektiivis edu jaoks üliolulised. Meie pikad suhted on viimastel aastatel tugevnenud. »

Ilus ja funktsionaalne
Kaugjuhitavad voolikurullid koos automaatse käivitamise/peatamisega, rööbastee süsteemid liikuvate väljatõmbeseadmete jaoks, mootoriga sulgklapid kõigi väljatõmbeseadmete jaoks, rõhureguleeritav ventilaator, mis vähendab mürataset ja optimeerib energiatarbimist, samuti spetsiaalse värviga seadmed vastavalt Gumpens Auto värvi valikule . Gumpens Autos, kus neil on 27 töökohta, pööravad nad erilist tähelepanu detailidele. Thomas Molsen ütleb: „Gumpens Auto on erakordne tore autopood, kus esteetika ja funktsionaalsus käivad käsikäes. Samuti peame meeles pidama, et oleme üldpildis ainult üks pusletükk. Gumpens Auto-suguse maineka ehitusprojekti elluviimiseks on vaja tugevat koostööd eri ametialade vahel. “

Hankige meie uusim kataloog

Praegune kataloog kehtib alates 2021 on nüüd saadaval.
Klõpsake alloleval lingil ja saate ühe või mitu kataloogi, mis saadetakse postiga või e-posti teel.

Kataloogi taotlemine

Taotle kataloogi

  Ettevõttest

  Oleme dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud täiustatud tööstusliku ventilatsiooni komponentide ja süsteemide väljatöötamisele ja tootmisele.

  Meid tuntakse selle ala pioneeridena alates aastast 1968.

  Loe rohkem ›

  Kohtäratõmbe imutorud ›

  Lai valik väljatõmbekubusid on ideaalne keevitussuitsu ja aurude äratõmbeks.

  Filtriseadmed ›

  Lai valik tööstuslikke filtreid – alates keevitusgaasidest kuni õliuduni – meil on kõige rohkem filtreerimislahendusi.

  Ventilaator ›

  Geovent pakub tööstusprotsesside jaoks laia valikut ventilaatoreid õhuhulgaga kuni 55000 m³/h.

  Sõidukite heitgaasid ›

  Kohtäratõmbe imutorud keevitamise suitsu, aurude ja tolmu jaoks.