Geovent

Puhas õhk – puhas meel

Meie filosoofia

Me ei taha tarnida ainult tooteid ja lahendusi. Me tahame luua väärtust.
Meie arvates on väga oluline, et meie tooted ja lahendused tööstus ventilatsiooniks ja koht väljatõmbamiseks oleksid kavandatud parima võimaliku funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse saavutamiseks. Meie arvates on see oluline nii paigaldajale kui ka igapäevasele operaatorile.
Meie prioriteediks on lahenduste pakkumine, nii et meie kliendid ei saaks mitte ainult mitmeid eraldi hästi toimivaid tooteid, vaid ka terviklahenduse, mis lahendab nende täpsed valud.

Danish service – danish quality

Meie lahendused

Tööinimeste kaitsmiseks eemaldame töökohalt heitgaasid, aurud, suitsu, tolmu ja muud ained.
Keskkonna kaitsmiseks filtreerime õhu ja eemaldame kahjustavad osakesed – ja teeme seda vähendatud mürataseme ning vähese energiakuluga.
Meie tooted on ausad ja hõlpsasti mõistetavad. Töötame mitmesuguste segmentidega, mille puhul on oluline keevitamise suitsu ja sõidukite heitgaaside eemaldamine.
Keevitamise suitsu jaoks pakume standard tooteid nagu kohtäratõmbe imutorud, filtrid, ventilaatorid ja mitmesugused lisaseadmed. Enne kliendilt tellimuse saamist oleme sageli andnud nõu, kuidas nad peaksid süsteemi optimaalse lahenduse saamiseks kujundama.
Heitgaaside puhul nõuavad meie kliendid sageli meie valikut voolikurullid, pihustid, kanalikanalid ja hädaabisõidukite süsteemid. Probleeme saavad lahendada erinevad lahendused ja oleme valmis aitama oma klientidel leida parima lahenduse.
Kui meie kliendid ei leia meie standardsest tootevalikust optimaalset lahendust, otsime kohandatud lahendust. Lahenduse leidmiseks kasutame oma asjatundlikkust, uuendusmeelsust ja kiiret reageerimist. Kui me ei leia lahendust, anname sellest ka ausalt teada.

Meie kliendid

Oleme olemas oma klientide jaoks – paigaldusettevõtted. Ja me oleme olemas nende klientide jaoks – erinevad tööstusettevõtted, autotöökojad, koolid, sõjavägi ja palju muud.
Me tahame anda neile parima võimaliku teenuse, sealhulgas ausad tooted, pädevad nõuanded, kiire reageerimine, kiire kohaletoimetamine, kõrge usaldusväärsuse tase ja palju muud.
Pakume oma klientidele laias valikus tehnoloogilise ventilatsiooni ja kohtäratõmbe tooteid ja lahendusi. Teenus, mida pakume kogu maailmas.

Meie väärtuspakkumine

Äri Geoventiga võrdub suure isikliku kaasatuse, dünaamilise partnerluse ja tohutu keskendumisega väärtuse loomisele.
Peame kiiret reageerimist, kohandatud lahendusi ja teadmiste vahetamist võtmekomponentideks, et saavutada kasumlikud paigaldused meie partneritele ja rahulolevatele lõppklientidele, kes ei jää tööle minekust haigeks.

Jätkusuutlikkus

Me tahame juhtida Geoventi harmoonias ja tasakaalus oma sidusrühmade ja ühiskonnaga laiemalt.

Selle osana oleme välja töötanud mitmeid poliitikaid, mis sätestavad meie äritegevuse üldised suunised, sealhulgas ESG poliitika, mis käsitleb muu hulgas jätkusuutlikkust, töötervishoidu ja tööohutust.

Need poliitikad kehtestab täitevkomitee ja need kiidab heaks juhatus. Arendame oma poliitikat pidevalt ja jätame endale õiguse neid vajaduse korral muuta. Poliitikad sisalduvad Geoventi visioonis, strateegiates ja plaanides.

Täpsemalt, ESG poliitika austab kohaldatavaid õigusakte, mida me alati järgime. Lisaks töötame pidevalt selle nimel, et toetada ÜRO 17 kestliku arengu eesmärki.

Sharing knowledge makes you strong

Meie kohustus: selge õhk – puhas mõistus

Anname endast parima, et aidata teid teie ventilatsiooni või väljatõmbe lahendustega, olenemata tööstusest.

ole kursis!

JAH, PALUN SAATKE MULLE Geovent KATALOOG