See mobiilne seade sobib keevituseaurude, aurude jms äratõmbeks kohtades ja ruumides, kus fikseeritud väljatõmbesüsteem ei sobi.

Geovent portatiivsed ventilaatorid

Portatiivne ventilaator PM-180

See mobiilne seade sobib keevituseaurude, aurude jms äratõmbeks kohtades ja ruumides, kus fikseeritud väljatõmbesüsteem ei sobi. Näiteks saab seda seadet kasutada väljatõmbeks – või ka sissepuhkeks – lastiruumidest, konteineritest, mahutitest jne. Kaasaskantava ventilaatori kaal on ainult 19,3 kg. Ø125 mm koos 2 x 5m ø125 mm voolikuga, magnetiga lehterotsik, lüliti mootorikaitsega ja pistikuga 10-meetrine toitekaabel 230 V jaoks. Õhuhulk: 10 m (sirge) voolik = 700 m³/h 10 m voolik (mõned painded) = 600 m³/h Ø165 mm koos 2 x 5 m ø165 mm voolikuga, magnetiga lehterotsik, lülitiga mootorikaitse ja pistikuga 10 m toitekaabel 230 V jaoks. Õhuhulk: 5 m (sirge) voolik = 1.100 m³/h 10 m (sirge) voolik = 1.000 m³/h 10 m voolik (mõned painded) = 800 m³/h
Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.