PERMA väljatõmbehoovad kasutamiseks haiglates, laborites, elektroonikatööstuses, toiduainetööstuses ja paljudes muudes rakendustes

Video esitlus

laborite, toiduainetööstuse ja muude rakenduste jaoks

PERMA kohtäratõmbe imutoru

PERMA kohtäratõmme sobib kasutamiseks juuksurites, hambakliinikutes, juveliirides, apteekides, veterinaarkliinikutes, podiatrilises kirurgias, koolides, laborites / haiglates ja toiduainetööstuses.

Lisaks sobib see elektroonikatööstusele (ESD heakskiit), keemia-, plasti- ja inseneritööstusele.

PERMA kohtäratõmme koosneb standardsest alumiiniumtorust, millel on kaks vormitud plastikust (POM) liigendit. Saadaval kahes torusuuruses – ø57mm ja ø76mm. Anodeeritud pind on standardne. Varustatud eemaldatavate mustade plastkattega, mis hõlbustavad puhastamist. Paindlik isekandev konstruktsioon koosneb 2 või 3 osast alumiiniumtorudest, mis moodustab kohtäratõmbe põhiosa ja kinnitusklambritest (lauale, seinale või lakke) ning laiast otsikute, tarvikute valikust.

Kohtäratõmme on saadaval valgete või mustade liigenditega.

Mõned sortimendi põhielemendid on spiraaltoru patenteeritud paigaldussüsteem ja lihtsasti puhastatavad liigend ühendused. Meie liigendühendus võib suurendada kohtäratõmbe efektiivsust umbes 25% võrreldes teiste turul olevate kohtäratõmmetega.

Lisaseadmed
Pakume kohtäratõmbele laias valikus lisatarvikuid: kuppelotsikud, iminaplid ja otsikud elastse toru/voolikuga või ilma. Igat tüüpi kohtäratõmbe jaoks on erinevad tarvikud: ø57, ø57 ESD, ø76 ja ø76 ESD. ESD versioon on saadaval ainult mustana.

Kuppelotsikud on saadaval läbipaistvast, löögikindlast polükarbonaadist, mille ava läbimõõt on kuni 380 mm, või alumiiniumist, mis talub märkimisväärset kuumust. Õhukanali avamine ja sulgemine torult tavalise pöördklapiga, mis on standardvarustuses. Paindlik torusektsioon võimaldab otsiku/ekraani lihtsat asendamist ja pööramist.

Ümmargune otsik

Kooniline otsik

Lame ekraanotsik

Alumiiniumist otsik

Iminappel

Painduva voolikuga iminappel

Lauaklamber, paigaldatud laua servale

Lauaklamber

Seina-/laekinnituse alus

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri