Geovent Energy arm on standardlahenduse korral koos 4 m või 6 m pikenduskonsooliga ja koos 2 tööriista hoidjaga.

Kõrgvaakumlahused

Energy arm

Geovent Energy arm on disainitud selleks et luua kasutajale praktiline ja paindlik töökoht See pakub juurdepääsu elektrivoolule, suruõhule ja väljatõmbele töökohtades kus vajatakse suurt paindlikkust.

Samal ajal saab Energy arm konsooli töökohast eemale liigutada, kui seda ei kasutata, et anda rohkem ruumi muu töö jaoks. Toode on disainitud nii, et see on stabiilne ja sobib igasse töökeskkonda. Toode on disainitud nii, et see on stabiilne ja sobib igasse töökeskkonda.

Geovent Energy arm on standardlahenduse korral 4 m või 6 m pikenduskonsooliga ja koos 2 tööriista hoidjaga, lisaks on seal 1x ø50 mm tolmuimeja ühendus, 2 tk 230 V elektripistikut, 1 tk 3×400 V 16 A ühendus ja 2 suruõhu väljalaskeava. Kõik ühendused asuvad 125 mm painduva vooliku sees.

Geovent Energy arm konsooli saab muuta vastavalt kliendi nõudmistele nii konsooli tüübi, disaini kui ka pistikupesade ja ühenduste osas.

Seinakonsool on 270° pööratav.

Geovent Energy arm konsooli ei tohi kasutada ATEX tsoonides.

Tellimistabel

Art Nr Kirjeldus
03-680 Energy arm konsool 4 m 2 tööriista hoidjaga, 1 x ø50 mm tolmuimeja kontakt AD50 koos klapiga, 2 tk. 230 V ja 1 tk. 400 V 16 A pistikupesad. Sisse-/väljalülitusnupp ja 2 väljundit suruõhu jaoks. Kõik voolikud ja juhtmed on kokku pandud ø125 mm voolikusse. Varustatud vedrutasakaalustiga. Kohandatav.
03-681 Nagu eespool, kuid 6 meetrit
Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri

Inspiratsioon

GEOVENT A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi.
Allpool näitame valikut paigaldatud seadmetest, kus oleme leidnud kliendile sobiva lahenduse.

Kiire kohaletoomine

Pakume turul parimat tarneaega!

Hindame, kui kliendid tellivad kaupu aegsasti ette – kuid mõistame ka, et see võib mõnikord olla keeruline. Seetõttu tahame olla osa lahendusest.

Meie prioriteet on omada suhteliselt suur laovaru, sest teame, et see loob meie klientidele lisaväärtust. Seetõttu on meil laos alati lai valik kohtäratõmbeid, voolikurulle, filtreid ja muid ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide komponente.
Standardtoodete tarnimine lühikese tarneajaga on meie jaoks väga oluline ja osa optimaalsest teenusest.

Oleme jätkuvalt keskendunud oma klientide teenindamisele

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Usume pikaajalistesse suhetesse partnerite, edasimüüjate ja lõppklientidega. Usume konstruktiivsesse koostöösse, kus teeme sõna otseses mõttes kõik üksteise aitamiseks!

Meil on lai valik standardtooteid, mille kombineerime teie jaoks tõhusaks ja konkurentsivõimeliseks lahenduseks. Vajadusel oleme siiski valmis kasutama oma pikaajalist kogemust spetsiaalse lahenduse väljatöötamiseks just teie vajadusele.
Võimalike soovide korral võtke palun meiega ühendust.

Pädev juhendamine on teie turvatunde garantii

Meil on märkimisväärne kogemus ka kõige keerukamate eriülesannete lahendamisel.

Kui te ei leia meie veebilehelt seda, mida otsite, saame tõenäoliselt aidata teil selle lahendust välja töötada.

Võtke meiega ühendust ja me räägime võimalustest

Kirjuta meile

Andke meile teada, kuidas saame teid aidata, ja me pöördume teie poole.