Kõrgvaakum - süsteemid kõrgsurve jaoks

GEOVENT kõrgvaakumsüsteem sobib ideaalselt osakeste eemaldamiseks saastavatest protsessidest. Näited võivad olla lihvimisest, tolmuimejaga puhastamisest tööstuses, autoremonditöökodadest või hotellidest, kus on vaja kogunenud osakesi koguda. See sobib kasutamiseks ka siis, kui keevituslahused on ette nähtud auru eraldamiseks keevituspõletist.

Saadaval on nii koos ehitatud tsentraalsed kaevandamisüksused kui ka eraldiseisvad ja detsentraliseeritud üksused. Kasutatakse eraldiseisvat lahendust, kus on arvesse võetud ekstraheeritud osakeste lihtsat käsitsemist ja mürarikas osa (tavaliselt külgkanali puhur) asetatakse sinna, kus see põhjustab minimaalseid ebamugavusi. Saadaval on ka kohandatud lahendused sagedusmuundurite, PLC, puutetundlike ekraanide ja automaatselt tühjendussüsteemidega.

Pakume laia valikut tarvikuid, nagu mikrolülititega klapiklapid, tugeva tolmuimeja väljatõmbevarred, automaatsed siibrid, voolikud, voolikurullid ning täielik valik torusid ja liitmikke kõrge vaakumi jaoks.

HVU Lite

HVU Lite

Kompaktne kõrgvaakum seade koos filtritsükloniga tolmu eraldamiseks lihvimiselt keretööde juures, piduritolmu ja töökoja puhastamisel tekiva tolmu eemaldamiseks.
Rõhk: kuni 22.500 Pa
Õhuvool: kuni 550 m³/h

HVU

HVU

Meie tööstuslikuks ja raskekujuliseks kasutamiseks mõeldud kõrgvaakumiga seadmeid kasutatakse autode ettevalmistamiseks, lihvimistolmu eemaldamiseks, keevitamiseks tõrviku väljatõmbega jne. Saadaval on erinevad võimalused.
Rõhk: kuni 35000 Pa
Õhu maht: kuni 2.600 m³/h

HVU Solo

HVU Solo

HVU Solo. See kõrgvaakumpumbaga seade on varustatud vaakumpiirajaga.
Rõhk: kuni 35.000 Pa
Õhu maht: kuni 2.600 m³/h

HVU filtritsüklon

Eraldi filtritsüklon HVU Solo jaoks. Seade on varustatud kaheastmelise filtreerimisega läbi tsükloni ja filtrikasseti. 99,9% tõhus.
Suruõhuventiil filtrikasseti puhastamiseks.

HVU Elite

Geovent HVU Elite sobib kasutamiseks seoses autode tolmuimejaga teenindusjaamades, elektrisõidukite laadimisjaamades jne.

HVU juhtpaneel

HVU juhtpaneel

Geovent HVU juhtpaneeli kasutatakse Geovent HVU süsteemide juhtimiseks.

HVU voolikurull

HVU voolikurull

Geovent HVU voolikurull on vastupidav ja hõlpsasti kasutatav. Voolikurulli kasutatakse kõrgvaakumsüsteemides.

Puidutolmu filtriseade WE-55

WE-55 on kesktolmuimeja, mis sobib suurepäraselt koolidele. WE-55 saab kasutada nii tolmuimejana kui ka osakeste transportimisel. Võimsusega 5,5 kW (1800 m³/h – 8000 Pa) tagab see
puhta ja tervisliku töökeskkonna ilma ruumis oleva mikrotolmuta.

Energy arm

Energy arm

Geovent Energy-arm on disainitud selleks et luua kasutajale praktiline ja paindlik töökoht. See pakub juurdepääsu elektrivoolule, suruõhule ja väljatõmbele töökohtades kus vajatakse suurt paindlikkust.

HVU tarvikud

Lisatarvikud kõrgvaakumile nagu voolikurullid ja energiasatelliidid.