PERMA-arm ATEX / ESD kasutatakse piirkondades, kus on plahvatusohtlike gaaside / tolmu (ATEX) ja staatilise elektri oht.

Video esitlus

PERMA-arm ATEX / ESD kasutatakse piirkondades, kus on plahvatusohtlike gaaside / tolmu oht (ATEX)

PERMA-arm ATEX / ESD

PERMA-arm ATEX / ESD kasutatakse piirkondades, kus võib esineda plahvatusohtlike gaaside / tolmu (ATEX) ja staatilise elektri oht.

Lisaks sobib see elektroonikatööstusele (ESD heaks kiidetud) ning keemia-, plasti- ja mitmesugustele muudele tööstusharudele.

PERMA-arm ATEX / ESD koosneb standardsest alumiiniumtorust, millel on kaks vormitud plastikust (POM) liigendit. Saadaval kahes toru suuruses – ø57 mm ja ø76 mm. Anodeeritud pind on standardne. Varustatud eemaldatavate mustade plastkattega, mis hõlbustavad puhastamist. Paindlik isemajandav konstruktsioon koosneb 2 või 3 osast alumiiniumtorudest, alus- ja lauaklambritest ning laiast tarvikute valikust.

ATEX / ESD kohtäratõmbed on saadaval ainult mustade liigenditega.

Mõned sortimendi põhielemendid on spiraaltoru patenteeritud paigaldussüsteem ja puhastussõbralikud liigesed. Meie liigendühendus võib suurendada kohtäratõmbe efektiivsust umbes 25% võrreldes teiste turul olevate kohtäratõmmetega.

Lisaseadmed

Pakume kohtäratõmbele laias valikus lisatarvikuid: kuppelotsikud, iminaplid ja otsikud elastse toru/voolikuga või ilma. Iga ekstraheerimisharu tüübi jaoks on erinevaid tarvikuid: ø57 ATEX / ESD ja ø76 ATEX / ESD.

PERMA arm ATEX / ESD tarnitakse pöörleva siibri abil, et avada ja sulgeda õhukäik vastavalt standardile.

Ümmargune otsik

Kooniline otsik

Lame ekraanotsik

Alumiiniumist otsik

Iminappel

Painduva voolikuga iminappel

Lauaklamber, paigaldatud laua servale

Lauaklamber

Seina-/laekinnituse alus

Saleateam_2024

Võtke ühendust meie tehnilise müügimeeskonnaga

Telefon: +45 8664 2211

Telli uudiskiri