PALJU KOHTÄRATÕMBE LAHENDUSI

Keevitussuitsu

kohtäratõmme

+ Kliendikesksed lahendused paljudele rakendustele

+ Suurepärane teenindus

+ Lühikesed tarneajad

+ Rohkem kui 50 aastat edu turul

+ Spetsialiseeritud kaubanduse usaldusväärne partner

Keevituse ja jootmise suits

Vastutavad ettevõtted tagavad, et keevitusaurud ja jootegaasid eemaldatakse töökohalt, et kaitsta töötajaid haiguste eest. Seda seetõttu, et keevitus- ja jooteaurud on metallitööstuse töötajate hingamisteede haiguste kõige levinumad põhjused.

Keevitamine ja jootmine eraldavad materjali kuumutamisel tekkiva keemilise protsessi tõttu gaase ja osakesi keevitusaurude kujul. See keevitusaur kujutab endast ohtu töötajatele tervisele ja seetõttu on keevitussuitsu tõhus eemaldamine töökohal äärmiselt oluline. Keevitusaurud võivad pika aja jooksul suitsuga kokkupuutuvatel töötajatel põhjustada mitmesuguseid keerulisi ja tõsiseid haigusi. Just seetõttu peaks töötajate tervis ja ohutus olema esikohal. Keevitusauru eemaldamine aitab luua paremat ja ohutumat töökeskkonda kõigi hüvanguks.

Keevitamine GEOVENT ESA imutoruga

Meil on aastatepikkune kogemus auru keevitus- ja jootegaaside eemaldamisel ning meie tooted on kohandatud selle valdkonna vajadustele. Meie tooted eemaldavad saaste tõhusalt tekkekohas, minimeerides töötajate terviseriske. Samas on tooted kasutajasõbralikud ja paindlikud, mistõttu sobivad ideaalselt erinevat tüüpi töökohtadele.

Näiteks tarnime erinevat tüüpi väljatõmbe imutorusid ja nende otsikuid, mida saab paigutada saasteallika lähedale. Sageli soovitame lahendusi, mis on töökojas fikseeritud ja mida juhitakse automaatselt – W3 heakskiiduga või ilma. Teise võimalusena saame pakkuda mobiilseid seadmeid erinevate filtreerimissüsteemide ja erinevate liigend-imutorudega.

Võtke ühendust meie müügiosakonnaga ja aidake meil leida teile kõige optimaalsem lahendus.

Kohtväljatõmbe juhend

See tabel näitab, millist õhuhulka peaksite kasutama,
sõltuvalt rakendusest.

Protsess Õhuvool väljalaskeava kohta
[m³/h]
Vooliku läbimõõt [mm] Õhu kiirus kanalis filtreerimata küljel [m/s]
Sobivad Geoventi tooted
Keevitussuits legeerimata teras (TIG) 1000 160 10 – 15 WING, COMPACT, MEF ja GeoFilter GFB2
Keevitussuits legeerimata teras (MMA, FCA, MIG/MAG) 1000 160 10 – 15 WING, COMPACT, MEF ja GeoFilter GFB2
Keevitussuits legeeritud teras (TIG) 1000 200 10 – 15 WING, COMPACT, MEF ja GeoFilter GFB2
Keevistussuits legeeritud teras (MMA, FCA, MIG/MAG) 1500 200 10 – 15 WING, COMPACT, MEF ja GeoFilter GFB2
Keevitussuitsu alumiinium (MIG/MAG, TIG) 1500 200 10 – 15 WING, COMPACT, MEF ja GeoFilter GFB2
Laser/plasma lõikamine Sõltuvalt lõikelaua suurusest [m²] 10 – 20 MEF, GeoFilter GFB2 ja GFH

Miks valida Geovent?

Meie ettevõte on eksisteerinud üle 50 aasta ja sellel on
kirg kohtväljatõmbe- ja filtreerimistehnoloogia suhtes.

Kliendikesksed lahendused paljudele rakendustele

Lähtudes iga kliendi vajadustest, leiame efektiivsed ja kulutõhusad lahendused

Suurepärane teenindus

Meie ettevõttesisesed ja -välised tehnilised müügiinimesed on valmis teid teenindama ning samuti pakume teile veebis erinevat dokumentatsiooni.

Lühikesed tarneajad

Hästi varustatud tooraine ja valmistoodete laoga suudame pärast tellimuse saamist tarnida lühikese aja jooksul.

Spetsialiseerunud kaubanduse usaldusväärne partner

Teeme tihedat koostööd paigaldajate ja turustajatega üle kogu riigi, toetades neid nende vajadustele vastava nõu ja dokumentatsiooniga.

Lühike video keevitusaurude eemaldamise kohta

Igat tüüpi keevitamisel on väga oluline kaitsta töötajaid mürgiste aurude eest. Kohtäratõmbe võimas väljatõmme tagab tervisliku töökeskkonna.

Väljatõmmatud suits läbib tõhusat filtrit, mis puhastab õhku enne vabasse õhku laskmist.

Optimaalse väljatõmbe saavutamiseks kasutatakse korrosioonikaitsega ventilaatorit, mida juhib automaatne juhtseade. Nii tagatakse, et väljatõmbamine algab keevitamise ajal ja et energiatarbimine hoitakse minimaalsena.

Tootevalik

Allpool leiate mõned meie tuntud ja tunnustatud tooted.

Tutvuge nendega või külastage meie veebisaiti, et saada ülevaade kogu meie tootevalikust.

Kompaktne väljatõmbekäsi sisemise kandekäega - teleskoop.

COMPACT arm

Sisemise kandva hoovaga kohtäratõmme – teleskoopne. Mõõtmed: ø160 ja 200. Pikkus: 1 kuni 8 m.

GeoFilter GFB2 W3 on täielik ja isepuhastuv filtriüksus.

GFB2 W3 Filter

GFB2 W3 on filtriseade, mida kasutatakse erinevatel filtreerimise eesmärkidel.
Õhuvool kuni 28.800 m³/h.

ESA arm

Kohtäratõmbe liigend-imutoru välise kandva hoovaga. Mõõtmed: ø160 ja ø200 mm. Pikkused: 2 kuni 8 m.

ASA-4 arm

Välise kandva hoovaga kohtäratõmbe imutoru. Mõõt: ø160 ja 200. Pikkus: 2 kuni 9 m.

HVU

HVU

Meie tööstuslikuks ja raskekujuliseks kasutamiseks mõeldud kõrgvaakumiga seadmeid kasutatakse autode ettevalmistamiseks, lihvimistolmu eemaldamiseks, keevitamiseks tõrviku väljatõmbega jne. Saadaval on erinevad võimalused.
Rõhk: kuni 35000 Pa
Õhu maht: kuni 2.600 m³/h

LEF-MEF ventilaator

LEF-MEF ventilaator

Väljatõmbeventilaator. Korrosioonikindel. Energiasäästlik. Õhuvool: 700 kuni 24100 m³/h. Rõhk: 200 kuni 4500 Pa

GFH ja GFH PLUS filtrid

GFH ja GFH PLUS filtriseadmed on tõhus lahendus tolmu ja suitsu filtreerimiseks. Lai valik rakendusi. Õhuvool kuni 60.000 m³/h.

Portatiivne ventilaator PM-180

Portatiivne ventilaator PM-180

Portatiivne seade, mis sobib keevitamise suitsu, aurude jms äratõmbeks kohtades ja ruumides, kus fikseeritud väljatõmbesüsteem ei sobi.

GeoFlex Weld

GeoFlex Weld

GeoFlex Weld on kergekaaluline PVC ventilatsioonivoolik, mis sobib kasutamiseks sellistes kohtades nagu keevitus, kliimaseadmed ning paakide ja kaubaruumide ventilatsioon jne.
Temperatuur: kuni 60°C (lühiajaliselt 110°C)
Mõõtmed: ø80 kuni ø250 mm

Meie kliendid

Teenindame suuri ja väikeseid kliente üle kogu maailma ning pakume teile
võimalust nendega ühendust võtta ja õppida nende kogemustest meiega töötamisel.

"See on ideaalne, et saada ideid lahendusteks Geoventi kodulehel ja saada lõplikku nõu pädevalt müügimeeskonnalt"

Steen Lassen
Lasseni ventilatsioon

"Geoventi tooted töötavad ootuspäraselt ja nende tarnimine on alati kiire ja täpne."

Alex Gros
Econ Werkstattausrüstungs gmbh

Ootame et saaksime teid teenindada
isiklikult, telefoni teel või internetis

Saatke siis meile sõnum kohe, kiiresti ja ilma kohustuseta, ja me võtame ühendust.

Salesteam Germany

  KEEVITUSSUITSU JA JOOTEAURUDE EEMALDAMINE

  MIS ON KEEVITUSSUITS JA JOOTEAURUD?

  Keevitusaurud ja jootegaasid moodustuvad keevitatava materjali, keevituselektroodide ja joote ning protsessis kasutatava täitematerjali aurustumisel. Keevitamisel moodustuvad erinevad keemilised ained, mis on nii nähtavad kui ka nähtamatud. Keevitusaurud koosnevad nii gaasidest kui ka peenest tolmust ja nii väikestest osakestest, et neid kirjeldatakse nanoosakestena. Aurud võivad sisaldada mitmeid metalle, nagu raud, vask, mangaan, kroom ja nikkel. Nikkel, kroom ja keevitusaurud on praegu kantserogeenide nimekirjas. See muudab veelgi olulisemaks otsuse keevitamise ja jootmise aurude eemaldamise kohta.

  EESKIRJAD JA ÕIGUSAKTID

  Metallitööstus areneb pidevalt ja see seab nõudmised ka seadmetele, millega töötatakse – seadmed peavad suutma toime tulla näiteks materjalide ja tootmisprotsessi uuendustega. Ettevõtte omanikuna või vastutava inimesena tootmise eest metallitööstus, on oluline nende arengutega sammu pidada, et Töötajaid saab kaitsta parimal võimalikul viisil ohtlikes olukordades, näiteks keevitusaurude emissiooni korral. Kuigi töötajad keevitajatena on kohustatud kasutama kaasasolevat turvavarustust , on tööandja kohustus tagada varustus, mis vastab sel ajal nõuetele. Kui töötaja saab teada töökoha ohutust mõjutavast probleemist, peab ta sellest teatama oma tööandjale või tööohutuse esindajale. Oluline on, et tööandja ja ohutusvolinik tagaksid töökeskkonna ohutuse ning töövahendid vastaksid kohalikele ja riiklikele seadustele ja määrustele. Samal ajal on oluline, et tooteid, töökeskkonda ja ohutust kontrollitaks regulaarselt, kuna väljatõmbe tõhusust võivad mõjutada mitmed tegurid. Need võivad olla näiteks muutused tööprotsessides, uued töötajad, muutused kasutatavates materjalides jne. Tööpiirkondade ja tööohutuse kontrollimisega on võimalik vältida tõsiste terviseprobleemide ohtu.

  KEEVITUS- JA JOOTEAURUDE EEMALDAMINE

  Hea ja tõhus ennetamine võib kõrvaldada paljud tõsised terviseprobleemid ja aidata luua paremat töökeskkonda. Keevitamise ja jootmisega seotud ohutusriskide minimeerimiseks või kõrvaldamiseks on oluline, et töökoht oleks hästi ventileeritud. See tähendab, et saasteained eemaldatakse allikalt nii palju kui võimalik, nii keevitava töötaja kui ka teiste läheduses viibivate töötajate kaitsmise eesmärgil. Hea mõte on viia läbi töökoha riskihindamine, et näha, kus on vaja tegutseda. Sealhulgas, kui palju keevitussuitsu ja jooteaure eraldub . Siiski on alati oluline keskenduda ventilatsioonile, olenemata sellest, kui kaua keevitus toimub või kui palju töötajaid on keevitus- või jootekoha ümber.

  Keevitus– ja jooteaurude eemaldamist nimetatakse sageli protsessi ekstraheerimiseks. Protsessi ekstraheerimine võib toimida mitmel viisil, sealhulgas kohtväljatõmme individuaalses töökohas. Erinevate protsessi ekstraheerimise võimaluste ühine joon on aga see, et nad kõik kaitsevad keevitusaurude ja õhku paisatavate ohtlike elementide eest.

  Tavaliselt eemaldatakse aurudliigend-imutoru või väljatõmbekubu abil. Tekitades liigend-imutorus ja kubus negatiivse rõhu, tõmmatakse suits töökohast ja töötajast eemale. Negatiivse rõhu tekitab ventilaator, mida saab paigaldada otse liigend-imutorule või kubule, kuid sageli paigaldatakse see väljatõmbesüsteemi lõppu ja sageli välja.
  Kohtäratõmbe imutoru ja eraldusseadme ning ventilaatori vahele on paigaldatud filter kahjulike suitsuosakeste õhu filtreerimiseks nii, et need ei leviks hoonest väljapoole.

  Pakume protsessi ekstraheerimiseks erinevaid tooteid, sealhulgas liigend-imutorud, väljatõmbekubud ja tööstuslikud filtrid ekstraheeritud õhu puhastamiseks. Tooted on saadaval mitut tüüpi ja mõõtmetega ning pakume laia valikut tarvikuid, et pakkuda oma klientidele terviklahendust.

  Frequently asked questions

  Below you will find answers to some of the most common questions which we receive from customers.
  If you have other questions, please do not hesitate to contact us.

  Here is an extract of the most important information:

  Welding fume extraction systems have their place directly at the workplace.

  The collection can be carried out by means of collection elements such as extraction arms, extraction tables, extraction hoods, etc.

  Choose between a stationary or a mobile extraction solution by studying the advantages and disadvantages below:

  The following applies to a mobile extraction and filter unit:

  Advantages:
  • Use at different workplaces or workplaces that are far away from each other
  • Low installation effort: Plug & Play: Set up – connect – extract
  • Easy to move by means of large wheels

  Disadvantages:
  • Requires more space at the workplace – Higher noise level (fan inside)
  • Only useful for collection by means of an extraction arm

  A central extraction unit offers the following features:

  Advantages:
  • One extraction and filter unit can serve several extraction points simultaneously
  • Requires little space at the workplace (space-saving)
  • Low noise pollution at the workplace
  • Lower investment volume compared to several mobile solutions
  • Can be used for both recirculated air operation and exhaust air operation (also for carcinogenic media such as those produced during stainless steel welding)
  • Can be more easily adapted to changing requirements
  • Suitable for continuous operation
  • Better protection against flying sparks

  Disadvantages:
  • Piping and installation costs