Tarne rongidele

Geovent on tarninud spetsiaalse lahenduse, mis koosneb rongi heitgaaside kohtäratõmbe otsikust mis on varustatud elektrilise tõstukiga.

DSB-s (Taani riiklik raudteefirma) oli suur väljakutse seoses diiselvedurite heitgaasidega. Nende vanad kasutatavad õhupuhastid ei töötanud korralikult, mille tagajärjel saastasid heitgaasid garaažis õhku. Vana kohtäratõmbe õhuvool oli liiga madal ja kubu ei olnud mõeldud selle töö nõuetekohaseks täitmiseks.
Õigete lahenduste leidmiseks pöördusid MOE insenerid Geoventi poole, et saada nõu ja abi. Geovent pakkus 24 elektriliselt juhitavat kohtäratõmbe otsikut/kubu, koos mootoriga ja teleskoopfunktsiooniga ning mis on mõeldud spetsiaalselt diislikütuse suitsu äratõmbeks. See tähendab, et kui rong sõidab hooldushalli, langetatakse otsikud/kubud automaatselt rongi väljalasketoru kohal asuvasse asendisse ja kogu suits, gaas eraldatakse tõhusalt. Kui töötajad on rongi teenindanud, tõstetakse kapuutsid automaatselt üles ja rong võib garaažist lahkuda.

Selle lahenduse kiitsid heaks MOE insenerid ja projekt oli avatud pakkumine ning selle töö võitis E. Klink. Algul paigaldati ja katsetati prototüüpi, ning pärast mõningaid parandusi sai tootmine ja paigaldamine alata.

Protsessi käigus toimus kõigi osapoolte vahel avatud ja positiivne dialoog, mis lõppes suurepärase tulemuse ja rahuloleva kliendiga.

Jällegi näide, et Geovent pole mitte ainult hea standardlahenduste osas, vaid on võimeline lahendama ka erisoove.

Hankige meie uusim kataloog

Praegune kataloog kehtib alates 2021 on nüüd saadaval.
Klõpsake alloleval lingil ja saate ühe või mitu kataloogi, mis saadetakse postiga või e-posti teel.

Kataloogi taotlemine

Taotle kataloogi

  Ettevõttest

  Oleme dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud täiustatud tööstusliku ventilatsiooni komponentide ja süsteemide väljatöötamisele ja tootmisele.

  Meid tuntakse selle ala pioneeridena alates aastast 1968.

  Loe rohkem ›

  Kohtäratõmbe imutorud ›

  Lai valik väljatõmbekubusid on ideaalne keevitussuitsu ja aurude äratõmbeks.

  Filtriseadmed ›

  Lai valik tööstuslikke filtreid – alates keevitusgaasidest kuni õliuduni – meil on kõige rohkem filtreerimislahendusi.

  Ventilaator ›

  Geovent pakub tööstusprotsesside jaoks laia valikut ventilaatoreid õhuhulgaga kuni 55000 m³/h.

  Sõidukite heitgaasid ›

  Kohtäratõmbe imutorud keevitamise suitsu, aurude ja tolmu jaoks.