Geovent pakub erilahendust alarmsõidukitele

Kuidas tõhusalt eemaldada heitgaasid tuletõrjemootoritest spetsiaalsete heitgaasitorude abil? Samas on vaja paindlikku lahendust, mis ühendab süsteemi tuletõrjeautost välja kutsumise ajal lahti? Selle küsimuse sai Geovent ühelt kliendilt.

Briti õhujõud kasutavad oma lennuväljadel Ameerika tuletõrjeautosid ja need nõuavad spetsiaalset lahendust heitgaaside eemaldamiseks, kui tuletõrjeautod käivitatakse väljakutse korral. Sellega välditakse tuletõrjujate kokkupuudet saastava heitgaasiga.

Nii düüsi konstruktsioon kui ka väljalasketoru asukoht olid väljakutseks, aga ka see, et düüs peab olema paindlik väljalaskmise ajal. Samal ajal soovis klient, et lahendus oleks vaatamata tuletõrjeautode suurusele kasutatav ka maapinnalt.

Tihedas koostöös kliendiga töötas Geovent välja käe, millele on paigaldatud spetsiaalne imemispea. Varre pikkus võimaldab lahendust kasutada maapinnalt. Käe külge paigutatakse elektromagnet, mis on ühendatud tuletõrjeautoga. Kui tuletõrjeauto lahkub tuletõrjejaamast, lülitatakse magnet välja ja süsteem lülitatakse välja. See muudab lahenduse nii tõhusaks kui ka paindlikuks ning lahendab kliendi väljakutsed täie rahuloluga.

Hankige meie uusim kataloog

Praegune kataloog kehtib alates 2021 on nüüd saadaval.
Klõpsake alloleval lingil ja saate ühe või mitu kataloogi, mis saadetakse postiga või e-posti teel.

Kataloogi taotlemine

Taotle kataloogi

  Ettevõttest

  Oleme dünaamiline ettevõte, mis on spetsialiseerunud täiustatud tööstusliku ventilatsiooni komponentide ja süsteemide väljatöötamisele ja tootmisele.

  Meid tuntakse selle ala pioneeridena alates aastast 1968.

  Loe rohkem ›

  Kohtäratõmbe imutorud ›

  Lai valik väljatõmbekubusid on ideaalne keevitussuitsu ja aurude äratõmbeks.

  Filtriseadmed ›

  Lai valik tööstuslikke filtreid – alates keevitusgaasidest kuni õliuduni – meil on kõige rohkem filtreerimislahendusi.

  Ventilaator ›

  Geovent pakub tööstusprotsesside jaoks laia valikut ventilaatoreid õhuhulgaga kuni 55000 m³/h.

  Sõidukite heitgaasid ›

  Kohtäratõmbe imutorud keevitamise suitsu, aurude ja tolmu jaoks.