Aitame teil leida õige lahendus

Meil on professionaalne müügimeeskond, kes oskab teid suunata ja nõustada, et leida teie nõudmistele vastav sobivaim lahendus.

Meil on valik standardtooteid, mis rahuldasid kõiki tavapäraseid heitgaaside, aurude, tolmu jms väljatõmbamise ja ventilatsiooni vajadusi. Kui vajate aga erilahendust, on meie meeskond valmis teid juhendama.
Võtke meiega ühendust ja andke meile teada oma väljakutsetest, et saaksite koos luua tervisliku ja turvalise töökoha.

Õige lahendus

Geovent -is on meil märkimisväärsed kogemused ka kõige keerukamate ülesannete lahendamisel

Me teame, et õnnelikud kliendid tulevad alati tagasi. Geovent -i kliendina saate tõsiseid ja pädevaid nõuandeid energiasõbralike ja usaldusväärsete ventilatsiooni- ja väljatõmbesüsteemide kohta – olenemata teie nõudmistest.

Meie tavapärane tootevalik katab enamiku vajadustest, kuid sageli pakume ka kliendi konkreetsetele vajadustele vastavaid lahendusi.

Professionaalne lahendus hõlmab ka tooteid ümbritsevaid teenuseid. Meie paindlikkus ja asjaolu, et meil on palju tooteid laos, tähendab, et meil on tarneajad lühikesed.

Igapäevaselt anname endast parima, et aidata klientidel probleeme vältida. Meie lähenemine on teinud meist ühe turu juhtiva tarnija, kellel on kindel positsioon enam kui 22 riigis.

Saage samm-sammult ülevaade toodete kohandamise protsessist

Geovent osaleb kogu protsessis – algusest kuni valmistooteni. Oleme kogenud vajadusel toodeid kohandama.

Müügimeeskond
Klient helistab ja konsulteerib meie kvalifitseeritud tehnilise müügi personaliga.
Üheskoos leitakse optimaalne lahendus. Kohandame oma tooteid, kui meie standardlahendused ei vasta kliendi vajadustele.

Teie toode on loodud
Kujundatakse standardlahendusi ja kohandatud tooteid. Toodete joonised on tehtud 3D-vormingus.

Alates disainiprogrammist kuni valmistooteni
Hakkame teie tellimust tootma teie toote spetsifikatsioonide ja jooniste põhjal. Osad on lõigatud, terasplaadid on painutatud ja nii edasi.
Kui kõik osad on toodetud, monteeritakse need lõpptoodanguks.

Pakime ja toimetame teie kaubad kohale
Pakime teie tooted hoolikalt ja valmistame need saatmiseks ette. Meie transpordiettevõte tagab kohaletoimetamise õigel ajal ja õiges kohas ning saate jälgida kohaletoimetamist meie Track & trace platvormil.
Kui vajate tehnilist tuge pärast kohaletoimetamist, oleme teie jaoks olemas.

Standardlahendused

Geovent A/S -l on lai valik standardtooteid, mis tähendab, et meil on lahendusi paljudele rakendustele. Muuhulgas oleme kogenud tööstulikus väljatõmbes ja erinevate sõidukite heitgaaside väljatõmbes, nt. alarmsõidukid, sõjaväerajatised, tehnoülevaatused jne See on andnud meile väärtusliku kogemuse klientidele kohandatud lahenduste leidmisel, kui nõuded on tavapärasest erinevad.

Geovent on sõidukitega seotud lahenduste spetsialist, mis nõuab oskusteavet ja kogemusi.

Kohandatud lahendused

Geovent A/S suudab pakkuda ka kohandatud lahendusi. Me kohandame oma lahendused rõõmsalt vastavalt klientide vajadustele. Kui teil on praegu väljatõmbevajadus, mida ei saa standardkomponentidega lahendada, pakume meelsasti kohandatud lahenduse mittesiduvat pakkumist. Leiame alati teie vajadustele sobiva lahenduse – olgu selleks siis õliudu, tolm, aurud, heitgaasid või midagi muud. Võtke meiega ühendust ja rääkige oma väljakutsetest. Kõik meie lahendused vastavad tervisliku ja ohutu töökoha nõuetele.

ole kursis!

JAH, PALUN SAATKE MULLE Geovent KATALOOG